Астро

Викенд хороскоп (3 и 4 ноември) – Близнаците ќе се опуштени, Шкорпијата ќе нема среќа

Овен (21.03 – 20.04)

Ве очекува многу позитивна атмосфера на деловен план. Имате причина за радости. Оние кои се слободни ќе се заљубат во повозрасно лице, оние во врска ќе посакаат брак.

Бик (21.04 – 21.05)

Ако сте планирале започнување на приватен бизнис, можете да очекувате поволни околности. Пред вас е шанса за успех. Во љубовта ситуацијата ќе биде стабилна.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Во текот на викендот ве очекува прилично опуштена ситуација. Нема да имате премногу деловни обврски. Во љубовта имате прилика да се смирите со саканото лице, доколку деновиве сте имале некои кавги.

Рак (22.06 – 22.07)

Во вашата глава ќе се таложат разни планови за иднината, но обидете се малку да ја намалите тензијата. Оние кои се сами, викендов имаат можност да запознаат привлечно лице.

Лав (23.07 – 22.08)

Задоволни сте со своите постигнувања и сметате дека сте направиле голем успех. Сите ќе бидат горди на вас. Во љубовта време е за посериозни чекори.

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да се надевате на сосема стабилна ситуација кога станува збор за работата и финансиите. Во љубовта препорака е да го релаксирате саканото лице, не да го заморувате.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: