Астро

Викенд хороскоп (2 и 3 јуни) – Овните ќе се осамени, Лавот задоволен

Овен (21.03 – 20.04)

Добро и позитивно влијание имате на деловната околина. Тоа ви помага да бидете уште посилни. Не сте претерано задоволни со љубовниот живот. Можна е осаменост. Чувајте се од настинки.

Бик (21.04 – 21.05)

Важно е да не бидете брзоплети и да не го губите интересот за новитетите. Прекрасно се однесувате со партнерот, а и тој со вас. Можна е појава на очен притисок.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Потрудете се околу партнерот и покажете малку повеќе љубов. На полето на кариерата нема да се соочите со проблеми. Честите деловни патувања ќе ви донесат поголема заработка.

Рак (22.06 – 22.07)

Ова е одличен викенд да успеете во сите сфери. Врската ви влегува во мирни води а партнерот се труди на различни начини да ве убеди во чувствата. Немате причина да не му верувате. Опасност може да се јави ако претерате со трошење.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: