Астро

Љубовен хороскоп од 26 февруари до 4 март

Овен

Вие сте подготвени да експериментирате повеќе оваа недела во општествениот живот, за да се добие она што го сакате од љубовта. Можно е да сретнете личност која ќе разбуди интерес во вас. Бидете храбри и смели, но не и агресивни, особено ако сте во потрага по партнер. За оние од вас кои веќе се наоѓаат во врска, првата недела на март ќе биде романтична.

Бик

Во првите денови од месецот родените во знакот на знак Бик ќе се чувствуваат присилени да се посветат интимноста со партнерот. Ќе си поставуваат многу прашања во однос на врската, љубовта. Размислете дали се чувствувате удобно, дали го добивате она што го сакате или се чувствувате напуштени. Потоа ќе донесе одлука за тоа како да продолжите напред.

Близнаци

Односот помеѓу вас и партнерот ќе биде повеќе од динамичен. На почетокот на неделава ќе се чувствувате како да духовната врска меѓу вас станала многу посилна отколку порано. Некои од вас ќе отидат патување, но најинтересно е дека ќе ги проширите вашите хоризонти во спалната и интимниот живот.

Рак

Љубовта и желбата да постигнувате успеси во кариерата ќе одат рака под рака. Можно е да се отворат нови можности за работа пред вас или партнерот. Бидејќи нема да недостасуваат позитивни и негативни емоции, дајте им надмоќ на позитивните и размислете за повеќе романтика.a8456e92a5477178576a2db95dd4723e

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница

error: