Астро

Три хороскопски знаци овој викенд ќе успеваат во се што ќе посакаат

Овен (21.03 – 20.04)

Можно е потпишување на договор кој е од пресудно значење за вашата деловна иднина. Во љубовта време е за поискрен однос со партнерот, кажете му ги вашите планови.

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Потребно е да се потрудите на своите колеги да им покажете дека сте подготвени на компромис и добра тимска работа. Во љубовта ви се допаѓа лице со кое немате многу добра комуникација во моментов.

Јарец (22.12 – 20.01)

Викендот е поволен за правење и креирање на нови деловни тактики кои ќе ги спроведете во дела малку подоцна. Во љубовта не ви е лесно да го заборавите лицето со кое сте поминале убави заеднички моменти.

 

error: