Астро

Неделен хороскоп(28 мај до 3 јуни) – Овенот ќе има голема заработка, Девицата проблеми со партнерот

Овен (21.03 – 20.04)

РАБОТА: На бизнис план се е во најдобар ред. Очекувајте преговори во врска со голема заработка.

ЉУБОВ: Поради премногу обврски на работа нема да можете да се посветите на вашиот љубовен живот. Тоа ќе Ви создаде бројни проблеми со партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со очите.

Бик (21.04 – 21.05)

РАБОТА: Доколку нешто не ви е јасно, побарајте совет од некоја Вага.

ЉУБОВ: Потребна Ви е љубов и страст. Немојте само да седите, туку сторете нешто во врска со тоа.

ЗДРАВЈЕ: Oдлично.

Близнаци (22.05 – 22.06)

РАБОТА: Посакувате да ги решите сите ваши проблеми преку ноќ. Меѓутоа, тоа не е возможно.

ЉУБОВ: Венера, Сонце и Фортуна се во голема пораст. Судената љубов чека на Вас.

ЗДРАВЈЕ: Неопходно е да ја поправите исхраната.

Рак (22.06 – 22.07)

РАБОТА: Доколку продолжите да трошите со ова темпо, Ве очекуваат големи финансиски проблеми. Побарајте совети во врска со штедењето.

ЉУБОВ: Во вашиот живот ќе влезе еден Рак. Ве очекува врска полна со љубов и емоции.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со чувствителната кожа.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница

error: