Астро

(Не)среќна среда: Утрешниот ден ќе биде непријатен за овие хороскопски знаци

Јарец (22.12 – 20.01)

Ќе имате проблеми на финансиското поле, ќе се трудите што повеќе да работите за да го промените тоа. Во љубовта можно е да не сте сигурни за својата одлука поврзана за брак или некој друг посериозен чекор.

Водолија (21.01 – 19.02)

Не сте сосема задоволни со ситуацијата на деловен план бидејќи немате добра комуникација со колегите. Во љубовта наместо да му љубоморите на партнерот, помогнете му.

Рак (22.06 – 22.07)

Некои планови се менуваат иако тоа не сте го очекувале. Не треба да паничите, брзо ќе се прилагодите. Во љубовта ќе забележите дека со партнерот се разликувате по некои нешта.

error: