Астро

Љубовен неделен хорсокоп (15 до 22 октомври) – Ракот ќе има убави односи, Вагата прекин на врската

Овен (21.03 – 20.04)

На полето за љубов можете да очекувате многу убави и романтични случувања со саканото лице.

Бик (21.04 – 21.05)

Кога станува збор за љубовта можете да очекувате зближување со лицето на кое секојдневно се сеќавате или помислувате.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Љубовната ситуација кај вас е многу убава, можете да очекувате ново познанство.

Рак (22.06 – 22.07)

Кога станува збор за љубовта можете да очекувате многу убави и хармонични односи со саканото лице.

Лав (23.07 – 22.08)

На полето за љубов имате прилика да се запознаете со лице со кое подоцна ќе ви следи сериозна врска.

Девица (23.08 – 22.09)

Љубовната ситуација ви е генерално стабилна и можете да очекувате убави случувања.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: