Астро

Љубовен неделен хороскоп(4 до 10 јуни) – Близнаците ги чека голема промена, Стрелецот ќе има хармонични односи

Овен
Во оваа недела ќе имате можност да разговарате со вашата сакана на едно подлабоко ниво. Разговорите ќе бидат возбудливи, забавни, интересни и ќе се сослушувате еден со друг. По недела има голема веројатност да донесете одеднаш позитивна одлука во врска со љубовниот живот.

Бик
На почетокот на неделава има шанса да добиете приходи и тоа да е причината да го израдувате вашиот сакан со подарок. Многу веројатно е пред вас да се откријат нови можности и партнерот ќе ви ја покаже потребната поддршка. Ве очекуваат успеси и романтични моменти.

Близнаци
Ако се уште не сте ја пронашле љубовта во животот, претстојат денови кои можат да ви донесат промена во таа насока. Користете ги вашиот шарм и добро расположение, за да го привлечете вниманието на некој посебен. По недела има шанси да се запознаете и со некој со кој ќе разговарате на интернет веќе подолго време, а може средбата со ваш нов/а партнер/ка да се случи на забава со пријателите.

Рак
Очекувајте добри перспективи во секторот на љубовта во втората недела од јуни. Вие и партнерот може да одлучите да поминувате повеќе време насамо. Ќе се поврзете не само физички, туку и на духовно ниво. Ќе ве потсети што значат еден за друг. Во случај да веќе подолго време има конфликт меѓу вас, кој не може да се реши, размислете дали е подобро да се консултирате со семеен терапевт.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: