Астро

Љубовен неделен хороскоп(25 јуни до 1 јули) – Ракот ќе има интересна средба, Скорпијата неочекуван подарок

Овен
Во љубовта ќе имате повеќе среќа. Вашиот партнер ве разбира, а тоа во моментот и најповеќе ви треба. Слободните претставници имаат одлични шанси но се обидуваат да ја најдете вистинската личност. Ако сте во брак ќе бидете помалку себични и ќе размислувате така како што вас во моментот ви одговара.

Бик
Во приватниот живот ситуацијата е вообичаена, без некои позначајни настани. Избегнувајте кавги со партнерот, бидете поискрени и само така ќе можете да ја зацврстите врската. Слободните ќе поставуаат високи критериуми кога избираат партнер. Можеби донекаде и сте во право.Семејството од вас ќе бара поголема присутност во домот.

Близнаци
Во сентименталните односи ситуацијата е дојдена до крајот превземете нешто додека не биде касно. Партнерот има замерка на вашето однесување. Обрнете внимание на искажаните зборови, особено на пораката која се крие помеѓу редовите.

Рак
Во емотивниот живот сеуште не сте ги средиле работите во вашата глава, a незнаете и како да го сторите тоа. Ако сте слободни ве очекува средба со некоја многу оргинална личност кој ќе остави голем впечаток кај вас. Оние кои се во брак ќе решаваат стари, но и нови проблеми. Ќе бидете целосно концентрирани на пратнерот и вашиот однос.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: