Астро

Што го прави вашиот хороскопски знак ужасен?

Овен – вие сте мајстори за ненадејни и сосема неочекувани промени на расположението. Вашите промени на емоциите може да бидат мошне непријатни и насилни.

Бик – вие сте неподносливи во љубовна врска. Ако некој умее да го удави партнерот со паранои и грижи тогаш тоа сте вие!

Близнаци – како што вели и вашето име, вие сте дволични. Одберете една личност и обидете се такви да истраете барем еден ден.

Рак – само престанете да плачете веќе еднаш, ве молиме!

Лав – лавовите сосема недостоинствено постојано копнеат по одобрување и пофалби од околината. Пораснете и прекинете да очекувате аплауз за секоја акција која ќе ја преземете во животот.

Девица – ако сакате пријател кој обожува да озборува, кој има хорор вкус по прашање на речиси се, Девицата е човекот на вас.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница

error: