Астро

Дневен хороскоп за 02.07, Понеделник – Ракот сака промена, Стрелецот ќе има успеси

Овен (21.03 – 20.04)
Може да започнете со поправки во домот или да направите реорганизација. Во втората половина на денот работите ќе станат сложени и тоа ќе ви ја намали самодовербата.

Бик (21.04 – 21.05)
Денот е наменет за почеток на нови дела, но и активен одмор. Очекувајте и неочекувани добри вести. Посветете внимание на својата фигура.

Близнаци (22.05 – 22.06)
Денот е поволен за разгледување на идните можности. Користете ги новите информации и рационално распоредете ја енергијата. На тој начин ќе го подобрите вашиот социјален статус

Рак (22.06 – 22.07)
Потребен ви емоционален и материјален комфорт. Ќе сакате да направите големи промени во животот. Но, оставете за подобри денови.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: