Астро

Дневен хороскоп за 01.07, Недела – Близнаците ќе ги решат проблемите, Ракот нема да е задоволен

Овен (21.03 – 20.04)

Посоветувајте се со блиските соработници за промена на работното место. Односот со партнерот е стандарно добар. Ако сте сами, тоа нема да биде така уште долго време. Можни се проблеми со зглобовите и коските, внимавајте.

Бик (21.04 – 21.05)

Можете подобро, а не сте ни свесни за тоа. Се чувствувате привлечни за спротивниот пол и тоа ви влева самодоверба и некоја внатрешна сила. Одморот и поголемото слободно време кое ќе го одвоите за себе ќе ви овозможи подобро да се чувствувате.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Со успех ќе ги решите сите горливи проблеми. Сепак, колку сте посакани и позаљубени, толку со поголем жар ќе ги извршувате нештата, па ќе дојдете и до добра сума на пари. Напнатоста и хроничниот замор нема да поминат, додека не си посветите повеќе внимание на себе си и на своите потреби.

Рак (22.06 – 22.07)

Хронично сте незадоволни со себе и она што досега сте го постигнале. Повеќето од вас најчесто имаат разработен план да дојдат до она што го сакаат изигрувајќи помалку наивно суштество. Чувајте се од можни повреди и изгореници.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: