Астро

Дневен хороскоп – 28.02, Среда

Овен

Партнерот е подготвен да ви помогне кога тоа е потребно. Некои работи прво расчистете ги со себе, а потоа и со другите. Избегнувајте ги пороците.

Бик

Со партнерот одлично се надополнувате, но се карате околу ситници. Кариерата ви е приоритет, но сепак одморете малку. Се соочувате со зголемен апетит.

Близнаци

Партнерот ги поддржува вашите деловни амбиции. Денеска започнува полесен период за вас. Ќе имате појасни цели. Одморајте се и посетете лекар.

Рак

Партнерот ви е голема и цврста поддршка. Станувате се’ подинамични, па се’ уште не се прилагодивте на таквото темпо. Здравјето ви е добро.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница

error: