Астро

Дневен хороскоп – 11.03, Недела

Овен

Уживате во флертот особено со зафатена личност. Денеска во преден план ќе ви бидат лошите односи со пријателите. Можна е зголемена нервоза.

Бик

Партнерот ве оптоварува со своите коментари. Атмосферата на работа ќе биде поопуштена од вообичаено. Но, ќе бидете под одреден притисок. Здравјето ви е чувствително.

Близнаци

Можно е ново пријателство преку некој ваш близок човек. Денеска не треба да се оптоварувате со детали, туку да го завршите она што ви е приоритет. Здравјето ќе ви биде полошо.

Рак

Имате лоша комуникација со партнерот. Чувствителноста може да ги искомплицира работите. Здравјето ви е променливо, па најдобро е да посетите доктор.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница

error: