Астро

Биковите ќе бидат пофалени, Лавот ќе е напнат – Дневен хороскоп за 25.03, Недела

Овен (21.03 – 20.04)

Полни сте со енергија и елан да ги решите сите препреки кои се пред вас. Способни сте и иницијативни. Паричната ситуација полека станува се подобра и постабилна. Емотивно сте во дилема што да направите. Стабилна и добра здравствена ситуација.

Бик (21.04 – 21.05)

Ќе бидете пофалени од страна на претпоставените, што во овој момент многу ќе ви значи. Материјалната ситуација полека се менува, на подобро. Можни се проблеми со партнерот. Чувајте се од можни настинки.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ви се препорачува максимално внимание во контактите со лицата во кои немате доволно доверба. Материјалната ситуација станува проблематична. Ве оптеретуваат емотивни проблеми, понекогаш ни самите на знаете што сакате. Проверете го видот.

Рак (22.06 – 22.07)

Тешко ја поднесувате незавидната ситуација на работа и поради тоа можете да бидете во неприлика. Потпрете се на мислењето на партнерот и несебичната помош. Емотивно сте во многу успешна врска. Нервозата ќе ви го расипе расположението.

Останатите знаци погледнете ги на наредната страница подолу

error: